ГЕРБ-СДС печели убедително на първото място в МИР-Ловеч с 39,36 %

Николай Нанков благодари на всички избиратели

Николай Нанков на закриването на кампанията
Николай Нанков на закриването на кампанията Източник: ГЕРБ-Ловеч

Николай Нанков

Фейсбук

БЛАГОДАРЯ от цялото си сърце на всички за категоричната победа в област Ловеч. Благодаря на нашия лидер Бойко Борисов и националния щаб. Благодаря на всички общински щабове по места за работата, на членовете, симпатизантите и приятелите на ГЕРБ за доверието. Но най-вече благодаря на всички онези 15 818 наши съмишленици, които за пореден път ни поставиха убедително на първото място, с цели 39,36 % от гласувалите в областта. И с 27,16 % пред втората политическа сила в област Ловеч и с 30,68 % преднина пред ПП-ДБ. Победата значи отговорност! ГЕРБ-СДС няма да подмени вота на избирателите! Още веднъж БЛАГОДАРЯ. Винаги ще бъдем с вас! Заедно сме силни, заедно можем повече!

 

Още от "Политика"

Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"

Дефицитът, който правителството на Радев предвижда, е 5,7% от БВП, или малко над 7 000 млрд.евро. За сравнение, бюджетът, заради който беше поискана оставката на кабинета “Желязков”, предвиждаше дефицит от 3 649 млрд.евро, или 3% от БВП

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени