ГЕРБ-София подаде жалба заради нарушение в три секции

В 8.30 изборните секции не са отворени и изборния процес не е започнал

Иван Божилов
Иван Божилов Източник: Район Илинден

ГЕРБ-София подаде жалба заради нарушение в три секции. Сигналът до СИК е входиран от кмета на район "Илинден" Иван Божилов. В секции 8, 14 и 36, намиращи се на територията на района, изборният ден не е открит в съответствие с изискванията.

 

В 8.30 изборните секции не са отворени и изборния процес не е започнал. В сигнала на кмета на района се настоява СИК да извърши проверки по случаите и да съдейства за нормалното протичане на изборния процес.

 

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени