Голият дядо от "Еконт" поиска оставката на шефа на НСО заради снежните топки по Кирил Петков

Това съобщава самият той във Фейсбук

Николай Събев (вдясно)
Николай Събев (вдясно)

Атаката със снежни топки по Кирил Петков вчера на Шипка е станала причина да се поиска оставката на шефа на НСО. Това написа в коментар под публикация в своята Фейсбук страница.

 

"Поисках оставката на директора на НСО", съобщава самият Николай Събев под поста на възмутения Александър Петров как е било допуснато нападение над министър-председателя.

 

В коментар под свой пост, Николай Събев разкрива, че е поискал оставката на директора на НСО
В коментар под свой пост, Николай Събев разкрива, че е поискал оставката на директора на НСО Източник: Facebook

Веднага след това гражданка съветва Събев – "Трябва да се предприеме и сериозна мярка за лидера на Възраждане! Учудвам се как може да им се позволи да са в Парламента".

 

Няколко други приятели във Фейсбук на министъра на транспорта настояват Петков да се пази по-добре – "Пазете Кирето - с всичките му кусури.. Критикувайте го, но го пазете - иначе - знаете КОЙ", пише друга гражданка.

 

Сред коментари са и притеснения, че е могло със същата сила на снежни топки това да е пистолет или ръчна граната. "Нима не беше възможен терористичен акт точно в този момент...", пише потребител.

Още от "Политика"

Делян Добрев: Всеки ден плащаме по 1 милион за нещо, което не ползваме, заради договора с Боташ

Делът на "Булгаргаз" от близо 100% в последния кабинет на ГЕРБ, благодарение на ПП, чийто официален спонсор е основният конкурент на "Булгаргаз", намалява на около 50%, посочи още Делян Добрев

Прочетете повече прочетете повече

Създава се постоянно действащ координационен механизъм за превенция и противодействие на контрабандата, съобщи премиерът

Желязков каза, че темата за войната по пътищата продължава да е на вниманието на кабинета. Действията няма да бъдат стихийни, а постоянни, увери премиерът

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Научна конференция "Тероризъм, насилие и политика в България между двете световни войни. Сто години от атентата в църква

С това събитие искаме да почетем паметта на жертвите на това злодеяние и в стремежа си да очистим разказа за близкото ни минало от комунистическите фалшификации, заявяват организаторите

Последни новини

Най-четени