Кандидатът на ГЕРБ-СДС за премиер Мария Габриел ще се срещне с представители на партиите в парламента

В срещите ще участва и ръководството на ПГ на ГЕРБ-СДС

Мария Габриел
Мария Габриел Източник: Zonanews

Номинираната от ГЕРБ-СДС за министър-председател Мария Габриел ще се срещне с представители на партиите в Народното събрание. По време на разговорите ще бъдат обсъдени темите, засягащи дневния ред на обществото и възможността за подкрепа на правителство, което да изведе България от политическата криза. В срещите ще участва и ръководството на ПГ на ГЕРБ-СДС. 


Срещите ще се проведат в зала "Запад" на Народното събрание", както следва:

1.    С ПГ на "Продължаваме Промяната-Демократична България" – в 10:00 часа;
2.    С ПГ на "Движение за права и свободи" – в 11:30 часа;
3.    С ПГ на "БСП за България" – в 13:30 часа;
4.    С ПГ "Има Такъв Народ" – в 15:30 часа.

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

ГЕРБ: Радев защитава руската геополитическа пропаганда, артикулира митове, че руското православие има принос за освобожд

Правителството създава впечатлението, че когато Европа се опитва да ограничи руското влияние, България застава до Русия, заяви от трибуната на НС бившият външен министър Даниел Митов

Прочетете повече прочетете повече

Андрей Ковачев: Само през 2024 г. сме реализирали продажби за 3 млрд. евро на отбранителна и военна техника

По отношение на 21-и пакет санкции за Русия евродепутатът от ГЕРБ-СДС заяви: "Категорично ограничиха възможността на Руската федерация да напредне"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени