Кирил Петков: Не искаме избори, но не искаме и управление без реформи

В преговорния екип на ПП-ДБ ще са лидерите на формацията, каза той

Кирил Петков
Кирил Петков Източник: Zonanews

Преговорният екип на "Продължавам Промяната - Демократична България" ще е съставен от лидерите на партиите във формацията. Това заяви на брифинг в Народното събрание съпредседателят на ПП Кирил Петков.

 

"Целта на това решение е да се води максимално конструктивен разговор с представителите на ГЕРБ-СДС", допълни той. "Не искаме избори, но не искаме и управление без реформи", категоричен е Петков.

 

"България няма време да отлага реформи и затова още днес ще бъдат внесени правилата за избор на Комисия за противодействие на корупцията", посочи Христо Иванов.

 

Атанас Атанасов призова още след завръщането си от чужбина Бойко Борисов и Мария Габриел да седнат на масата за преговори с ПП-ДБ.

Още от "Политика"

Министър Ирина Щонова: Няма криза на пазара на горивата, а сътресения

Според нея през годините част от бизнеса не е предприемал достатъчно мерки за защита срещу подобни ценови шокове, като например дългосрочно договаряне на енергийни цени или използване на финансови инструменти за хеджиране на риска

Прочетете повече прочетете повече

Борисов пред пловдивския бизнес: Максимумът съм направил за Пловдив! За 10 години като държавен глава Радев какво е напр

За да има устойчив бюджет трябва да има приходи, за да има приходи трябва да се пребори контрабандата - 14 милиарда за една година повече бяха събрани в бюджета, поясни лидерът на ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени