Кирил Петков се срещна с еврокомисар Вархей

Двамата обсъдиха актуални въпроси от европейския дневен ре

Кирил Петков се срещна с еврокомисар Вархеи
Кирил Петков се срещна с еврокомисар Вархеи Източник: Пресцентър на МС

Министър-председателят Кирил Петков проведе работна среща с европейския комисар по съседство и разширяване Оливер Вархей, съобщи пресцентърът на правителството.

 

В Министерския съвет двамата обсъдиха актуални въпроси от европейския дневен ред. Европейската политика в региона на Югоизточна Европа и войната в Украйна също бяха сред темите, дискутирани на срещата.

 

В рамките на разговора премиерът Кирил Петков посочи, че България и занапред ще продължава да има активна роля за стабилността и просперитета в Югоизточна Европа.

Още от "Политика"

Проф. Костадин Ангелов: Социалните мрежи създават зависимост, подкрепям забраната им до 15 г.

Невролозите от години предупреждават: всяко известие, лайк или нов коментар задейства допаминов цикъл – кратък прилив на удоволствие, който мозъкът започва да търси отново и отново, пише той

Прочетете повече прочетете повече

Пеевски: С убедителната победа в Пазарджик хората доказаха, че вярват в новото начало

Пеевски поздрави с достойното представяне новоизбраните кметове от ДПС Вилдан Байрям Мехмед, избрана за кмет на кметство Боян Ботево, община Минерални бани и Илия Каменов Илиев, избран за кмет на кметство Струпец, община Роман

Прочетете повече прочетете повече

Хасковските села Боян Ботево и Славяново имат нови кметове. В Черногорово кандидатката на ГЕРБ отива на балотаж

В харманлийското село Славяново независимият Николай Балабанов победи с 207 гласа Радко Кьосев от БСП-Обединена левица, който получи 72 гласа

Прочетете повече прочетете повече

Теменужка Петкова към Асен Василев за ПВУ: Не бързайте да злорадствате

Финансовият министър коментира думите на Василев относно евентуални рискове за изпълнението на бюджета и получаването на средства по Плана за възстановяване и устойчивост (ПВУ)

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени