Киро с "Оня прякор" удари журналист с лакът (ВИДЕО)

Петков заяви, че завежда дело за клевета срещу лидера на ГЕРБ

Кирил Петков удря Караколев
Кирил Петков удря Караколев Източник: Скрийншот видео кадър

Дело за клевета срещу лидера на ГЕРБ Бойко Борисов ще заведе бившият премиер (Прости, Господи) Кирил Петков. Искът е за 500 хил. лева. Той съобщи това пред медии пред Софийска районна прокуратура.

 

"Този човек вече е осъждан за клевета, доказан лъжец, омръзна ми да го слушам – всичките му лъжи за посредници, за комисионни, за всякакви клевети, които той непрекъснато говори навсякъде. Време е да спреме тези стари лъжци с техните мутренски похвати", обяви Петков секунди преди да забие лакът на журналиста Николай Караколев, който искаше да го прекъсне с въпрос.

 

Киро с "Оня прякор" нагло заяви на Караколев, че не го е ударил: "Това се глупости", врътна се на другата страна политикът. 

 

"Може ли да запишеме отново", попита Петков медиите, за да не се ползват кадрите с Караколев. После започна отново да декламира за Борисов: "Жалбата е за клевета…". Петков се закани, че ще ходи до края на делото, за да бъде осъден лидерът на ГЕРБ.

 

Още от "Политика"

Димитър Николов: Над 6000 камери ще следят за сигурността по време на "Евровизия 2027" в Бургас

Той коментира предимствата на града, за участието на бизнес, местната власт и жителите, както и измеренията на сигурността, начините на придвижване и комуникационните възможности

Прочетете повече прочетете повече

СЕМ: Недопустимо е Иво Христов да противопоставя БНР и БНТ

БНР се радва на огромна аудитория в своите дигитални канали, което означава, че е сред най-разпознаваемите и предпочитани източници на новини и актуална информация, заявиха от медийния регулатор

Прочетете повече прочетете повече

Василев към наглеца Радев: Убийците са свързани с руската пропаганда, подкрепила ви на изборите

Вместо да отговори дали (и от кога) ДАНС са знаели за съществуването на неонацистка мрежа в страната, Радев взе да се оправдава за сетен път с опозицията, каза бившият вицепремиер

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени