Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ

Ще дам енергията си и цялото си внимание на развитието на Стара Загора, пише той във фейсбук

Живко Тодоров
Живко Тодоров Източник: Zonanews

Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ, на която беше член дълги години.

 

Решението си той обяви във Фейсбук:

"Скъпи приятели, винаги съм бил човек, който може да носи отговорност. Затова се оттеглям като член на ИК на ГЕРБ. Ще дам енергията си и цялото си внимание на развитието на Стара Загора. Благодаря на всички колеги за съвместната работа и им пожелавам успех!".

Изпълнителната комисия на ГЕРБ е ръководният орган на партията.

 

Още от "Политика"

Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"

Дефицитът, който правителството на Радев предвижда, е 5,7% от БВП, или малко над 7 000 млрд.евро. За сравнение, бюджетът, заради който беше поискана оставката на кабинета “Желязков”, предвиждаше дефицит от 3 649 млрд.евро, или 3% от БВП

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени