Кобургът за ареста на военнопрестъпника Путин: Поредната ненужна стъпка

Мисля, че излишно се нагнетява още повече атмосферата, заяви бившият монарх

Симеон Сакскобургготски
Симеон Сакскобургготски Източник: БГНЕС

Бившият монарх и премиер Симеон Сакскобургготски коментира пред журналисти заповедта за арест срещу руския диктатор и военнопрестъпник Владимир Путин.

 

"Това откровено казано, намирам, че е поредната ненужна стъпка. Това е безпрецедентно. Мисля, че излишно се нагнетява още повече атмосферата", заяви Сакскобургготски, съобщи bTV. Заповедта беше издадена от съда в Хага.

 

"Там винаги трябва да се мисли за прецедент, какво е и понякога се взимат мерки, които може би звучат чудесно, но след това може да имат и други последици", смята Кобургът. 

Още от "Политика"

Коалиция ГЕРБ-СДС представя управленската си програма "България 2030" (НА ЖИВО)

Тя дългосрочна визия на ГЕРБ за развитието на страната с фокус върху икономически растеж, модернизация на инфраструктурата, иновации, нови технологии, здравеопазване, образование и повишаване качеството на живот на българските граждани

Прочетете повече прочетете повече

Нанков: Много спасители видяхме, минаха и заминаха, някои от другите листи не са стъпвали в Ловеч от 15 г.

В следващия мандат най-важната първа и основна грижа за ГЕРБ-СДС ще са доходите, като в края на периода минималната пенсия ще е 500 евро, минималната работна заплата - 1000, средната - 2500 евро

Прочетете повече прочетете повече

ГЕРБ представя управленската си програма "България 2030"

По време на събитието представители на партията ще очертаят основните приоритети и конкретните мерки, заложени в програмата, както и стратегическите цели за устойчиво развитие на България до 2030 година

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени