Корнелия Нинова прави партия, досъсипва БСП

Единствената добра новина покрай тази бъдеща партия е, че с действията си по съдаването й тя ще продължи досъсипването на БСП, което е страхтно и заслужава поздравления

Корнелия Нинова
Корнелия Нинова Източник: БГНЕС

Бившият лидер на БСП Корнелия Нинова подготвя нов политически проект. Нинова потвърди, че ще основе нова партия по bTV. "Да, мислим върху нов ляво-център проект. Искам да е нещо сериозно, да не е поредната партия, която само цели да влезе с някакви 4% в парламента", обяви бившият лидер на БСП.

 

Бившият лидер на БСП не пожела да каже с кои хора работи за нов политически проект и дали тази партия ще се яви на следващите избори. "Не се знае кога ще бъдат тези избори, така че нека да си свършим първо работата", обясни тя.

 

По думите й тя не иска да направи някаква малка партия, подобна на многобройните, които се борят да влязат с 4% в парламента.

 

България има страшна нужда от ярка, силна и конкретна икономическа програма. Всичко, което се случва около нас - насилие, агресия, липсата на вода, на елементарни услуги, расте цената на природния газ, на водата, на парно, ще избият животните на хората без причина, ни вълнува и го обсъждаме с хората, каза още бившият лидер на БСП Корнелия Нинова.

 

нашият коментар е, че нищо няма да излезе от този проект. Нинова не е съзидател, тя е професионален разрушител. От май 2016 г. Корнелия Нинова причини нечувани щети на държавата и населението тук. Нечувани! Тя наложи този стил на вечно хейтърство, смрази хората и докара негодника в президентството. Днес българите са наистина в състояние на тиха гражданска война. Основно заради нея и производните й.

 

Но от друга страна, не мога да не се отчете, че Корнела буквално попиля БСП! Попиля я, както само тя може в амплоато си на професионален разрушител. Единствената добра новина покрай тази бъдеща партия е, че с действията си по съдаването й тя ще продължи досъсипването на БСП, което е страхтно и заслужава поздравления.

Още от "Политика"

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македони

По разпореждане на премиера Желязков предложението бе отправено в рамките на телефонен разговор между министъра на външните работи Георг Георгиев и колегата му от Република Северна Македония Тимчо Муцунски

Прочетете повече прочетете повече

Окончателно: Изграждаме огромна натовска база край Кабиле и Безмер

Министрите на отбраната на България и Италия Атанас Запрянов и Гуидо Крозето подписаха Споразумение между правителството на Република България и правителството на Италианската република за сътрудничество в областта на отбраната

Прочетете повече прочетете повече

Кабинетът определи Цанко Бачийски за втори мандат начело на Агенцията за ядрено регулиране

В началото на декември МС прие решение за освобождаване на Борислав Станимиров от длъжността заместник-председател на АЯР, считано от 2 януари 2026 година и определи за зам.-председател Елизабет Цветанова, считано от 5 януари 2026 година

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени