Мария Белова: Всеки глас за ГЕРБ ще върне нормалността в политиката и спокойствието на хората

По думите й след изборите на 9 юни трябва да бъде съставено редовно компетентно правителство с премиер, който има авторитет в Европа и може да носи политическа отговорност

Мария Белова
Мария Белова Източник: ГЕРБ-СДС

Крайно време е да се спре с популизма и с играта със страховете на хората. Експериментите и лъжите през изминалите три години доведоха единствено до натрупване на проблеми, липса на адекватни решения и най-вече до критично ниски нива на доверие в политическите партии и институциите. Това заяви кандидатът за народен представител Мария Белова, която е под номер 102 в листата на ГЕРБ-СДС в Сливен.

 

Тя е категорична, че кандидатите от листата с номер 22 са експерти в своята област и имат енергията да работят, да носят отговорност и имат дългосрочна визия за развитието на България.

 

"Още от съществуването си ГЕРБ винаги е била първа политическа сила в региона. Ние работим не само по време на предизборните кампании, а ежедневно. За разлика от опонентите ни, ние не можем да си позволим да лъжем хората, да инвестираме в популизъм и да храним страховете им. Разговорът с всеки човек е важен, защото това, което истински ни вълнува са проблемите на българите", заяви Белова. 

 

По думите й след изборите на 9 юни трябва да бъде съставено редовно компетентно правителство с премиер, който има авторитет в Европа и може да носи политическа отговорност.

 

"Заради случилото се през изминалите три години, неадекватните решения и некомпетентността, изоставаме в изпълнението на проекти и развитието на цели региони. Но компромисите си имат граници. Най-важното след тези избори е България да има редовно правителство, което може да овладее кризите във всички сектори. Важно е ГЕРБ-СДС да имаме достатъчно народни представители, за да излезем от безвремието и да върнем нормалността в политиката и спокойствието на хората", заяви Мария Белова.

 

 "Нашата основна цел е да сме първа политическа сила, за да съставим правителство с мандат на ГЕРБ-СДС и хората отново да заживеят спокойно. Избирателите са тези, които със своя вот и доверие ще решат колко свои представители от ГЕРБ да изпратят в 50-тото Народно събрание. Надявам се в края на предизборната кампания да се поздравим с най-добрия си резултат от всички избори проведени до сега", каза още Мария Белова.

 

 

Още от "Политика"

Андрей Гюров пак гази закона - още не е депозирал в парламента оставката си като подуправител на БНБ

Това е нарушение на закона за БНБ, който изрично постановява, че при съгласие за заемане на друга длъжност, подуправителят на БНБ веднага подава оставка

Прочетете повече прочетете повече

Препоръки към фискалната политика на служебното правителство

Включването на социални политики (като индексации и увеличено капиталово финансиране на общините) в удължителния Закон за събирането на приходи и извършването на разходи компрометира принципите на бюджетното законодателство

Прочетете повече прочетете повече

Росен Желязков и Георг Георгиев проведоха среща с върховния представител за Газа Николай Младенов

По време на разговора бяха обсъдени актуалната динамика на сигурността в региона на Близкия изток, с акцент върху хуманитарната и политическата ситуация в Газа

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени