Мария Габриел: Предстои да разгледаме три от най-важните проекти на закони

Тя участва в заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество (НСТС)

Мария Габриел
Мария Габриел Източник: Zonanews

Днес ще разгледаме три от най-важните проекти на закони, а именно бюджетите на НЗОК, Държавното обществено осигуряване и държавния бюджет за 2024-а година. Това заяви вицепремиерът и външен министър Мария Габриел в началото на днешното заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество (НСТС).

 

"На 17 ноември проектозаконите бяха обсъдени на заседание на постоянните комисии към НСТС. В Комисията по осигурителни отношения и Комисията по бюджетна политика не беше постигната единодушна подкрепа по проектите", припомни Мария Габриел. Тя съобщи, че премиерът акад. Николай Денков също ще вземе участие в разискванията малко по-късно.

Още от "Политика"

МС внася жалба в КС срещу решението на парламента за Съвета за мир

Спорното споразумение за присъединяване към създадения от американския президент Доналд Тръмп формат подписа в края на януари в Давос тогавашният министър-председател в оставка Росен Желязков

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени