Министър Николай Събев напуска "Промяната"! Причината е Лена Бориславова!

Същевременно Събев е излязъл в отпуск от министерството и непрекъснато публикува снимки от Созопол

Николай Събев
Николай Събев Източник: БГНЕС

Министърът на транспорта в оставка Николай Събев е подал заявление за напускане на "Промяната продължава", съобщава ПИК като се позовава на източници от ведомството му. Причината е с несъгласието за управлението на партията и командите от началника на кабинета на премиера Лена Бориславова.

 

Същевременно Събев е излязъл в отпуск от министерството и непрекъснато публикува снимки от Созопол. Неговият медиен съветник Асен Григоров също е по морето.

 

След оттеглянето на Събев, ПП остава без един от големите си спонсори на предните избори. Освен това цялата листа в Русе беше изцяло негова.

Още от "Политика"

СГП: Повечето преписки на МВР за купуване на гласове са по анонимни сигнали, съдържат само общи и недоказани твърдения

От всички 166 преписки, постъпили в Софийската градска прокуратура, досъдебните производства са 7,9 са изпратени на други прокуратури, а по 96 проверките продължават

Прочетете повече прочетете повече

ГЕРБ: Оставката на Борислав Сарафов е достоен, но закъснял личен акт

Сега най-важното е новото НС да започне работа веднага, за да изберем нов ВСС с широко съгласие, който да гарантира професионален и прозрачен избор на нов главен прокурор, пише още в позицията

Прочетете повече прочетете повече

Борисов: Лидерският въпрос пред ГЕРБ не стои! Искам да отрежа днес всякакво обвързване на ГЕРБ с този и онзи (НА ЖИВО)

Народът сега си е избрал вожд, пожелавам на Радев пак да е втори след 20 години, както сме ние. Може да направи абсолютно всичко, което иска, каза Борисов

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени