Москов към Атанасов от ДБ: Трябва да си много изтрещял, за да кажеш, че номинацията на проф. Габровски е намигане към БСП

Според Москов номинацията на безспорен авторитет като Николай Габровски е възможност за всички

Петър Москов
Петър Москов Източник: Izbori.bg

Не мога да се отърва от усещането, че родните ни избраници ни се подиграват, шегуват се с нас, а ние приемаме тяхното поведение твърде сериозно. Това заяви в студиото на bTV председателят на "Консервативно обединение на десницата" д-р Петър Москов.

 

Според Москов номинацията на безспорен авторитет като Николай Габровски е възможност за всички и за номиниращите го и за тези, при които ще отиде, за да търси подкрепа за собствената си номинация да излязат от капаните, в които сами са влезли.

 

"Ако се обърна към другите юнаци от "Демократична България", които в лицето на Атанасов, казаха, че номинацията на проф. Габровски била намигане към БСП, трябва да си много изтрещял. След като си направил така, че "червеният президент" да бъде президент втори път и след като си се навел и си се хванал за парното, за да се коалираш с БСП, да обвиняваш Габровски в това, че е намигал на някого", добави той.

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени