"Мутрите" на Манолова единодушно решиха да не гласуват в подкрепа на проектокабинета

Подписът под споразумението с няс трябваше да е на Слави Трифонов, каза адвокатката на "Мултигруп" Дончева

Мая Манолова
Мая Манолова Източник: Zonanews

Взехме единодушно решение да гласуваме "против" предложения от ИТН проектокабинет. Това каза на рифинг Мая Манолова от ИБНИ. 


"Предложените кандидати за министри са семпъл състав на фона на очакванията на народа. Част от тях са откровено неприемливи. Предложена е едностранна декларация, пълна с добри пожелания и намерения. Споразумение не беше подписано. Не получихме категорични гаранции, че този кабинет не е сянка на ГЕРБ и ДПС", коментира тя. 

 

"Подхождаме с отговорност, нека решението ни не се счита за неуважение към ИТН. Просто да подкрепим някакъв кабинет, виждайки персонални минуси, няма как да стане. Който е загрижен за България след толкова години диктаторско управление, би трябвало да даде обратния пример", добави бащата на фалшивите сайтове и новини от Варна.

 

Асвокатката на групировката "Мултигруп" Дончева допълни, че разбира желанието на Слави всичко да се прави наопаки в политиката. "Но не се прави така. Подписът на споразумението трябваше да е негов", каза тя.

Дончева се появи по чехли и пижама в НС
Дончева се появи по чехли и пижама в НС Източник: Facebook



Още от "Политика"

Премиерът Росен Желязков: Удължителният бюджет гарантира стабилността на държавата и социалните разходи през 2026 г.

Премиерът Желязков поясни, че като отговорно правителство кабинетът приема законопроекта, за да осигури правна и финансова сигурност, докато НС през 2026 г. формира необходимото мнозинство за бюджета

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени