Нанков във Велинград: Защо в списъците на Ивайло Мирчев ги няма Януш Йорданов-Оси, Румен Янков-Пилето, Перо Горски и Милен Ганев?

На среща във Велинград днес поехме ангажимент, че при следващ наш кабинет предвиждаме разширяване на 27 километра от 60-километровия път Асеновград-Смолян, заяви той

Николай Нанков
Николай Нанков Източник: Zonanews

"Потресе ме сутринта като видях Ивайло Мирчев и списъците за купуване на гласове. Защо в тези списъци ги няма Януш Йорданов-Оси, защо ги няма Румен Янков-Пилето, Румен Гъза в Търново, човекът на Ивайло Мирчев, Перо Горски в Ловешко защо не присъства, захарният бос Милен Ганев защо не присъства". Това заяви на предизборна среща във Велинград кандидатът за народен представител Николай Нанков.

 

И даде пример, че вчера на частичните местни избори във варненския район "Одесос" в една от секциите в ромската махала ГЕРБ имат 1 глас, а ППДБ - 53. 

 

Питането на Николай Нанков
Питането на Николай Нанков Източник: Facebook

Необходимо е съставяне на правителство с дълъг хоризонт и премиер Бойко Борисов. Само така държавата ще се върне на пътя на стабилността и сигурността. На среща във Велинград днес поехме ангажимент, че при следващ наш кабинет предвиждаме разширяване на 27 километра от 60-километровия път Асеновград-Смолян, добви бившият регионален министър.

 

И допълни:
"Както и разширяване с трета лента на пътя от Варвара до Велинград в 6 участъка с обща дължина 5,8 км, за да може движението от автомагистрала "Тракия" до Велинград да се облекчи. Нужно е да повишим достъпността до този чудесен край, в който успешно се развива туризмът. При предишнте ни управления почти не остана път в Родопите, който да не сме ремонтирали. Подменени бяха водопроводи, но има още работа, както и осигуряване на резервни водоизточници".

 

Още от "Политика"

Борисов поздрави ген. Андре Денк, който бе избран за главен изпълнителен директор на Европейската агенция по отбрана

Знаково е, че за първи път, откакто Европейската агенция по отбрана съществува, ще бъде ръководена от високопоставен военен служител

Прочетете повече прочетете повече

Северозападна България има всичко, за да развива туризъм, въпросът е кой и колко ще работи, за да го покаже, каза минист

Кметът на Чипровци Пламен Петков съобщи, че общината прави реални стъпки за разкриване на паралелка по килимарство в училището в града

Прочетете повече прочетете повече

Томислав Дончев: До края на годината ще получим и второ, и трето плащане по ПВУ

Вицепремиерът мотивира решението на най-голямата парламентарна партия да предложи председателят на ДАНС Пламен Тончев да оглави Комисията до досиетата като "естествено продължение на професионалните занимания за Тончев"

Прочетете повече прочетете повече

Готви се изслушване в парламента за евентуален шпионаж и саботаж по случая с F-16

На изслушване са извикани министърът на отбраната Атанас Запрянов, директорът на Служба "Военно разузнаване" бриг. ген. Венелин Венев и председателят на ДАНС Пламен Тончев. 

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени