Настимир Ананаиев отказва подробности за бизнеса си с шефа на Nexo Антони Тренчев - щели да правят "апликация"

Не знам къде е Антони Тренчев, не знам дали е извън България, заяви Настимир Ананиев и отрича да е учредявал сдружение с Антони Тренчев

Настимир Ананиев
Настимир Ананиев Източник: Zonanews

Депутатът от ПП Настимир Ананиев отказва да разкаже каква фирма и какъв бизнес е щял да развива с издирвания шеф на Nexo Антони Тренчев.

 

Повече от 10 минути Ананиев отклоняваше въпросите на bTV, като вместо това обвиняваше прокуратурата и ГЕРБ, че провалили третия мандат и затова третият мандат не бил даден на ДБ.

 

Запитан дали и американската прокуратура е "кал и каскети", защото разследването срещу Nexo стартира именно от главния прокурор на Ню Йорк, Настимир Ананиев заяви, че нямало разследване срещу него или ПП.

 

"Не знам къде е Антони Тренчев, не знам дали е извън България", заяви Настимир Ананиев и отрича да е учредявал сдружение с Антони Тренчев.

 

Депутатът от ПП, сменил 5 партии, се скара на водещия Златомир Йочев, че не задава важните за обществото въпроси, а не какъв бизнес е щял да развива с приятеля си и бивш колега от ДБГ Антони Тренчев, днес издирван за криптоизмами. 

Още от "Политика"

Борисов разговаря с временно изпълняващия длъжността посланик на САЩ в България

За ГЕРБ мирът и сигурността винаги са били основни цели. Затова и ГЕРБ от самото начало на руската агресия срещу Украйна е солидарна с украинския народ, заяви още лидерът на ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Министър Ирина Щонова: Няма криза на пазара на горивата, а сътресения

Според нея през годините част от бизнеса не е предприемал достатъчно мерки за защита срещу подобни ценови шокове, като например дългосрочно договаряне на енергийни цени или използване на финансови инструменти за хеджиране на риска

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени