"Незаконно строителство не се "бори” със снимки от хвърчила и дронове, както се опитва да внуши регионалният министът Шишков". Това заяви от парламентарната трибуна депутатът от ГЕРБ Николай Нанков.
"Незаконно строителство се удостоверява с влезли в сила административни актове, които водят до определени последващи действия - премахването му, забрана за ползване на строежа и т.н.", допълни депутатът.
"Министърът да слезе от театралната сцена на политическата - това не е първото му стъпване в МРРБ, а управлява дълго ведомството и в служебните кабинети на Радев. Тепърва ще стават ясни последиците от негови действия и особено от неговото бездействие по тези актуални въпроси", отбеляза Нанков.