Нинова шеговито обеща на работещите във ВМЗ по-високи заплати! Те шеговито й отговориха: Да, вярваме Ви!

Българските избиратели не бива да прощават едно от най-големите предателства, извършени от Бони и Клайд от Харвард - вкарването в изпълнителната власт през парадния вход на антибългарската соцпартия

Корнелия Нинова
Корнелия Нинова Източник: БГНЕС

Министърът на икономиката и индустрията (Прости, Господи) Корнелия Нинова изненадващо посети Вазовските машиностроителни заводи в Сопот и се срещна с ръководството и работниците там. "Основната ни грижа са по-високи заплати за хората и добри условия на труд", заявила тя. Това нейно изявление не може да се възприеме по друг начин, освен като шега, защото с поведението си досега Нинова с нищо, по никакъв повод не е доказала дори минимално, че я интересуват заплатите и добруването на някой друг, извън най-близките й кръгове и нея самата. 

Познавачите на политическата и "бизнес" биографията на оскандалената председателка на БСП, на която катадневно й искат оставката, са в потрес от нейното безсрамие. След като Нинова показа нечувана упоритост да стои начело на БСП, от антибългарската секта започнаха да напускат знакови лица, вкл. бивши председатели на бившата компартия. А самата партия е в невиждана криза, преминаваща в катастрофа, вкл. финансова.

Нинова е знаков приватизатор на външнотърговското дружество "Техноимпекс", приватизирано в края на 90-те години, по времето на най-дивашката РМД-приватизация, извършена от управлението на ОДС и Иван Костов. Крайно неприемлива е "омертата", която е паднала в почти всички медии по отношение на този приватизационен шлейф след Нинова - очевидно е, че българската журналистика ще се срина още по-надолу от 112-то място, което заема в момента в международни класации. 

 

"Имаме амбиция да докажем, че държавните предприятия могат да се управляват добре и да работят на печалба. ВМЗ е ключово предприятие за региона и за българската икономика. Ще положим всички усилия то да се модернизира, да се развива, да осигурява работни места и достойни доходи и то в най-кратки срокове", казала още Корнелия Нинова, която единствено доказва, че най-вероятно е изобретиле капки за дебелоочие. Иначе не можем да си обясним това нахалство, което провалената и напълно оскандалена дори в собствената си партия председателка проявява.

Тук е мястото да се акцентира, че българските избиратели не бива да прощават едно от най-големите предателства, извършени от Бони и Клайд от Харвард - вкарването в изпълнителната власт през парадния вход на антибългарската соцпартия. Партията, която е виновна за безброй злодеяние срещу българската нация и България. Абсурдно е, че същите т.н. "мейнстрийм медии" дума не обелват за нечуваната от три десетилетия политическа похот и колаборация на т.н. "разградска десница" с БСП - червена линия, която никой десен избирател, ако е наистина такъв, не би простил на тези, за които е гласувал. 

Още от "Политика"

Борисов: Няма да забравим, че близо 4 години България беше единствената държава в ЕС, която не получи средства по ПВУ (В

Това означава, че портфейлът на българската държава за българския бизнес е с няколко милиарда лева отгоре, заявява лидерът на ГЕРБ

Прочетете повече прочетете повече

Бойко Борисов: Пребоядисани млади комунистчета си играят с нещо, което не разбират (ВИДЕО)

Лидерът на ГЕРБ не уточнява към кого точно са насочени тези думи. Вероятно визира появата пред Тюркян чешма на съпредседателите на "Да, България" Ивайло Мирчев (син на бивш партиен секретар) и Божидар Божанов

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени