Пеевски подкрепи Даниел Митов: Не трябва да подава оставка

Той разкритикува групата на ПП-ДБ за настояването на Атанас Атанасов да бъде назначен главен секретар на Министерството на вътрешните работи

Делян Пеевски
Делян Пеевски Източник: Zonanews

Даниел Митов твърдо не трябва да подава оставка. Аз го подкрепям. Изключително демократично настроен министър. Няма никакви основания за оставка. Това заяви лидерът на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски в кулоарите на парламента.

 

"Смятам, че трябва компетентните органи да си кажат мнението какво се е случило. Не може да прибързваме с критиките. Не може да разграждаме системите на държавата. Ако сега ще обругаваме всички полицаи и МВР заради случай на лица, които трябва да понесат своята отговорност неминуемо за това, което видяхме, но не може да слагаме всички под общ знаменател", заяви Пеевски.

 

Той разкритикува групата на ПП-ДБ за настояването на Атанас Атанасов да бъде назначен главен секретар на Министерството на вътрешните работи: "Да гледам партията на пуделите, които ще назначава главни секретари на МВР, след като те лично номинираха Живко Коцев, покровителят на контрабандните канали, те трябва да замълчат".

Още от "Политика"

Вицепремиерът и министър на транспорта Гроздан Караджов и 12 министри от кабинета ще отговарят на депутатски въпроси

В дневния ред е и проект на решение за приемане на Процедурни правила за условията и реда за предлагане на кандидат за член на Сметната палата

Прочетете повече прочетете повече

Водещи новини

Последни новини

Най-четени