Пеевски за "Възраждане": Това не е българска партия, служи на чужди сили

Той заяви това в кулоарите на парламента

Делян Пеевски
Делян Пеевски Източник: Пресцентър на ДПС

Изчистихме много неща с колегите, смятам, че всичко е наред, но нека все пак гласуваме утре на трето четене. Това каза в кулоарите на парламента председателят на парламентарната група на ДПС Делян Пеевски, след като депутатите приеха на второ четене промените в Конституцията. Той допълни, че е суеверен и не иска да коментира преди окончателното приемане на текстовете в основния закон.

 

На въпрос дали промените съответстват на концепцията, която трите формации -  ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС, са имали в началото, когато са били внесени измененията, Делян Пеевски отговори утвърдително.

 

По повод напускането на залата от страна на ИТН и "Възраждане" Пеевски отказа да коментира поведението им, но смята, че всичко, което се е случило вчера и днес, е било достатъчно за българските граждани.

 

Допълни също така, че "Възраждане" служи на чужди сили. "Това за мен не е българска партия", отсече председателят на ПГ на ДПС.

Още от "Политика"

Демерджиев поиска Сметната палата да направи всеобхватна проверка на доходите на Пеевски

Народният представител многократно е летял до различни дестинации, основно до Дубай, като полетите са осъществявани с частни самолети, независимо от наложените му финансови санкции по глобалния закон "Магнитски"

Прочетете повече прочетете повече

Парламентът прие ограничението на секции в страни извън ЕС да отпадне от Изборния кодекс

Със "за" гласуваха 116 народни представители от "Прогресивна България", 18 от "Движение за права и свободи" (ДПС), 13 от "Демократична България" (ДБ) и 4 от "Продължаваме промяната" (ПП).

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени