Половината правителство отиде на кино

В тази ситуация Борисов щеше да дава извънреден брифинг с НОЩ, но тези са на кино

Половината МС отиде на кино
Половината МС отиде на кино

В напрегнатият и претъпкан с политически събития ден, премиерът Кирил Петков и министри са решили да релаксират с вечерно кино. Издаде ги снимка, пусната във фейсбук.

 

На нея се виждат премиерът Кирил Петков, заедно с вицетата си Калина Константинова и Асен Василев, и с министрите Даниел Лорер и Атанас Атанасов. Вицепремиерката се радва на особено силно внимание от страна на господина, вдясно от финансовия министър.

 

Държавниците са гледали филма "Петя за моята Петя", като тази вечер беше срещата с актьорите на червения килим. Филмът за Петя Дубарова тръгва по кината от петък. Тази година се навършват 60 г. от рождението на поетесата.

 

Няма лошо, Петя Дубарова заслужава уважение и поклон, стига да са искрени, а не кризисен PR, или по-скоро PR  по време на катастрофа.

Още от "Политика"

Във Велико Търново министър-председателят призова за бързо провеждане на изборите и подчерта необходимостта от постигнат

Очакваме конституционната процедура да се развива в духа на Конституцията, а не в духа на политическия шоу спектакъл, добави той

Прочетете повече прочетете повече

Румен Радев ще възложи на парламентарната група на "Алианс за права и свободи" да посочи кандидат за премиер

Ако не се постигне съгласие за правителство, президентът, след консултации с парламентарните групи и по предложение на кандидата за служебен министър-председател, назначава служебно правителство и насрочва нови избори в двумесечен срок

Прочетете повече прочетете повече

Росен Желязков и Жечо Станков ще проверят напредъка по програмата за саниране във Велико Търново

Държавата е разплатила около 12 224 000 евро за повишаване на енергийната ефективност на многофамилните сгради в област Велико Търново, съобщиха от правителствената пресслужба

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени