PR-ът на ГЕРБ Севдалина Арнаудова обвини Бойко Рашков в лъжа по повод ареста й

Арнаудова цитира думите на Бойко Рашков, който посочва, че нейното дете е било изведено преди полицията да влезе в жилището й и да направи претърсвания

Севделина Арнаудова
Севделина Арнаудова Източник: Zonanews

PR-ът на ГЕРБ Севдалина Арнаудова обвини народният представител от ПП-ДБ Бойко Рашков в лъжа относно ареста й през 2022 година.

 

В публикация на Фейсбук страницата си Арнаудова се възмути, като посочи, че е провокирана от "гнусната лъжа на Бойко Рашков" да разкаже как точно е станал нейният арест през 2022 година.

 

Арнаудова цитира думите на Бойко Рашков, който посочва, че нейното дете е било изведено преди полицията да влезе в жилището й и да направи претърсвания.

 

Ето целия пост на Арнаудова:

"Винаги съм била против децата да се използват за пропаганда! Винаги съм била против децата да се използват за щит. Това е причината повече от три години да мълча и да не разказвам подробно публично как протече моят арест в присъствието на моето ДЕТЕ…

До днес! Провокирана съм от гнусната лъжа на Бойко Рашков, депутат от ПП, а по онова време вътрешен министър.

Вчера в предаването на Веселин Дремджиев Рашков излъга като обясни, цитирам: "Същата вечер е посетен и домът на пиарката на ГЕРБ - г-жа Севделина Арнаудова. Нейните ДЕЦА, по същия начин, преди да се влезе в жилището, да се извърши претърсване, преди Арнаудова да бъде изведена, преди това се е пристъпило към извеждането на децата им, от нейния съпруг - извън жилището. Така че те да не стават свидетели на онова, което вършат полицейските служители".

Това е абсолютна долна лъжа! Пазя видео при адвокатите си от въпросната нощ, снимано от детето ми, което се заключи в стаята. Няма да го пусна и сега именно, за да не злоупотребявам с психиката ѝ именно, за да не я ползвам за пропаганда! Но ще му го покажа лично на него. Кирил Петков го гледа и тук трябва да кажа, че се извини! Мога да простя всичко и на всеки и съм го правила. Но никога няма да простя някой да лъже за сметка на сълзите от ужас и страх на моето дете. Г-н Рашков  ЛЪЖЕШ!

И накрая, ако има майка и родител, който знае как се чувства съпругата на Благомир Коцев, това не са Лена Бориславова, Кирил Петков или Бойко Рашков… Аз разбирам Камелия Коцева и искрено съжалявам за това, което тази майка преживява.

И последно до всички: Не знам как се правят "правилно” претърсвания и арести, но от опит знам как не се правят! Имам едно ДЕТЕ и я обичам безкрайно. Искам тя да забрави. Моля се да забрави тази нощ!".

 

Още от "Политика"

Премиерът Росен Желязков: Работим активно по приоритета за старт на предучилищното образование от 4-годишна възраст

Министърът на образованието и науката Красимир Вълчев посочи, че детските градини са от изключително значение за ранното развитие на децата

Прочетете повече прочетете повече

Министър Иван Иванов и представители на АПИ ще направят инспекция на строителството на автомагистрала "Хемус"

Най-късно до края на септември предстои да бъде пуснат в експлоатация лотът на АМ "Хемус" между пътен възел "Боаза" и пътен възел "Дерманци"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени