Прокуратурата привика Нинова

Основанието е подаден сигнал от страна на Кирил Добрев

Корнелия Нинова
Корнелия Нинова Източник: Zonanews

За първи път и безпрецедентно в историята, прокуратурата решава проблемите в Българската социалистическа партия. Това обяви на брифинг лидерът на партията Корнелия Нинова в изявление в централата на партията, опитвайки се да омаловажи ситуацията. 

 

Господин Гешев, свършиха ли пияните и дрогирани шофьори, свършиха ли ограбените бабички, та започнахте да се занимавате с лични дела", попита с обръщение към главния прокурор Нинова. 

 

Все още, обаче не се знае, дали става дума за лични дела. Скандалният лидер на БСП заяви, че е получила призовка да се яви на разпит в прокуратурата - основанието е подаден сигнал от страна на Кирил Добрев.

Още от "Политика"

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македони

По разпореждане на премиера Желязков предложението бе отправено в рамките на телефонен разговор между министъра на външните работи Георг Георгиев и колегата му от Република Северна Македония Тимчо Муцунски

Прочетете повече прочетете повече

Окончателно: Изграждаме огромна натовска база край Кабиле и Безмер

Министрите на отбраната на България и Италия Атанас Запрянов и Гуидо Крозето подписаха Споразумение между правителството на Република България и правителството на Италианската република за сътрудничество в областта на отбраната

Прочетете повече прочетете повече

Кабинетът определи Цанко Бачийски за втори мандат начело на Агенцията за ядрено регулиране

В началото на декември МС прие решение за освобождаване на Борислав Станимиров от длъжността заместник-председател на АЯР, считано от 2 януари 2026 година и определи за зам.-председател Елизабет Цветанова, считано от 5 януари 2026 година

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени