Разговорите са конструктивни, но докато всичко не е договорено, нищо не е договорено, каза Кирил Петков

Коментарът си Петков направи преди заседание на парламентарната група в централата на ДСБ на ул. "Кърниградска" в София

Кирил Петков
Кирил Петков Източник: Zonanews

Докато опозицията говори за предсрочни избори, преговорите за съставяне на кабинет продължават. Вчера по време на консултациите при президента обявената за евентуален премиер Мария Габриел поясни, че имат нужда от още време, Николай Денков определи себе си за умерен оптимист, а разговорите - за "конструктивни".

 

"Засега разговорите са конструктивни, но разбира се - докато всичко не е договорено, нищо не е договорено", коментира пред журналисти Кирил Петков, съпредседател на ПП-ДБ, във връзка с преговорите с ГЕРБ-СДС за постигане на споразумение за коалиционно управление. Коментарът си Петков направи преди заседание на парламентарната група в централата на ДСБ на ул. "Кърниградска" в София.

Още от "Политика"

Проф. Тянкова от ПБ: Хоризонтът е до края на лятото и началото на есента да има попълнена квота на ВСС

За да има съдебна реформа, трябва да има добре работещ Висш съдебен съвет, надява се председателят на временната правна комисия в 52-ото Народно събрание

Прочетете повече прочетете повече

Бюджетната комисия в НС прие пакетите с антиинфлационни мерки на "Прогресивна България"

С промени в Закона за защита на потребителите се въвежда забрана за увеличаване на цените на стоките и услугите. Това обаче идва с уточнение - мярката ще важи, освен ако поскъпването не е икономически обосновано

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени