Росица Кирова: За две години не е построен един километър път

Тя обяви, че не съжалява, че преди години се е качила в джипа на Бойко Борисов

Росица Кирова
Росица Кирова Източник: Zonanews

Когато говоренето и писането на писма не дадат резултат, съм се научила да предприемам действия. Когато резултатът не идва лесно, първо търся съмишленици. След това ги събирам и формулираме целите си. Започваме да правим всичко, както е необходимо – по ред и закон". Това заяви пред bTV Росица Кирова, която е лидер на листата на коалицията ГЕРБ-СДС във Видин.

 

"Две години не се случи нищо. Не се издаде едно разрешение, не се построи един километър път", добави Кирова. Тя обяви, че не съжалява, че преди години се е качила в джипа на Бойко Борисов. Обясни, че може да се завърши започнатото от предходния мандат на Борисов и неговото правителство. 

Още от "Политика"

Министър Георги Георгиев откри паметна плоча "Никога повече тоталитаризъм" на входа на остров Белене

По време на поклонението Георги Георгиев обяви, че Министерството на правосъдието е предприело действия по процедура Втори обект на остров Персин, където се е намирал концлагера "Белене", да бъде обявен за паметник на културата

Прочетете повече прочетете повече

Депутатите приеха единодушно решение, свързано с напредъка на Северна Македония по пътя към ЕС

В решението, внесено от Тошко Йорданов (ИТН) и група народни представители, се посочва, че България остава напълно ангажирана с европейския консенсус от юли 2022 г.

Прочетете повече прочетете повече

Божанков: ПП-ДБ не възразява срещу изучаването на руски език, но "Възраждане" не се ли тревожат от руската пропаганда в

По думите му става въпрос за една руска организация, популярна на международно ниво. Той визира "Фонд Руский Мир" - организация, чрез която се разпространява руска пропаганда и култура, извън територията на Русия

Прочетете повече прочетете повече

Румен Христов: СДС е отмъстен, Доган и хората около него свалиха първото демократично правителство

Добре известна на обществото е фиксацията на ПП-ДБ върху г-н Пеевски. Те споменавайки името му по 100 пъти на ден в буквалния и преносния смисъл, му правят реклама, добави лидерът на СДС

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени