Спортният министър се възстановява след сбиване пред "Александровска болница"

Бил е прегледан в "Пирогов", с леки травми е

Андрей Кузманов
Андрей Кузманов Източник: МС
Спортният министър Андрей Кузманов е пострадал снощи пред "Александровска болница" в столицата. По информация на Bulgaria ONAIR Кузманов е участвал в свада пред болничното заведение с още трима души. 
 
Бил е прегледан в "Пирогов", с леки травми е. Пред медията Кузманов е заявил, че се чувства добре. По случая работи 4 РПУ.

Още от "Политика"

Костадин Костадинов: Видяхме неуместното и безхарактерно поведение на Радев

Пред журналисти в НС той добави, че не би се учудил, ако правителството на Румен Радев организира протести срещу опозицията, пояснявайки, че подобна демонстрация вече е била организирана в близкото минало, когато на власт беше кабинетът на Кирил Петков

Прочетете повече прочетете повече

Председателят на НС обяви дълъг списък с неизбрани членове на държавни органи

Сред тях са главният инспектор и 10 инспектори в Инспектората към Висшия съдебен съвет, както и членове на Съдийската и Прокурорската колегия на ВСС от квотата на Народното събрание

Прочетете повече прочетете повече

"Продължаваме Промяната": Служебният кабинет на Радев остави "Евролаб 2011" на Ами и Таки в ГКПП "Капитан Андреево"

От формацията припомнят и договора между "Булгаргаз" и турската държавна енергийна компания "Боташ", сключен по време на същото служебно правителство. ПП определя договора като "загробващ"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени