Татяна Дончева съветва Радев да уволни Пламен Узунов преди есента

Иначе може да му коства втория мандат, смята Дончева

Татяна Дончева
Татяна Дончева Източник: Zonanews

Президентът трябва да уволни секретаря си по антикорупция Пламен Узунов, защото иначе може да жертва втория си мандат. Това посъветва Радев Татяна Дончева от "Изправи се! Мутри вън" в интервю по bTV. Според нея най-добре е това да се случи преди започването на кандидатпрезидентската кампания наесен. "Радев създава впечатление, че в името на приятелството си с един човек, който може би не го заслужава, той е в състояние да жертва втория мандат“, обясни Дончева.

 

Припомняме, че последният скандал, в който беше замесен Пламен Узунов беше свързван с видео, разпространено от медиите, на което се вижда как той и бившият шеф на митниците се срещат в ресторант, оставят телефоните си встрани, а накрая Петков връчва плик на Узунов. Преди това връзка на Узунов с Бобокови предизвика влизане на разследващи в президентството, което беше използвано миналоот лято за предизвикване на метежи с цел сваляне на правителството "Борисов 3". 

Още от "Политика"

Премиерът Росен Желязков: Опитваме се да убедим румънските си партньори за важността от нови мостови съоръжения през рек

Премиерът Росен Желязков заедно с кмета на Община Тутракан д-р Димитър Стефанов и посланика на България в Румъния Радко Влайков инспектираха точката, в която ще заработи Пристанищен терминал Тутракан

Прочетете повече прочетете повече

Премиерът Желязков: Направихме възможно най-доброто за рафинерията

Премиерът Желязков и министърът на енергетиката Жечо Станков инспектираха напредъка по изграждането на лот 3 "Рупча-Ветрино" от Вертикалния газов коридор в района на магистрала "Хемус"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени