Томислав Дончев: Гласувах с надеждата следващите 4 години да не се налага да се явяваме на избори

Надявам се българите да се произнесат ясно и категорично, за да може да се сформира нормално, компетентно и силно правителство, добави той

Томислав Дончев: Гласувах с надеждата следващите 4 години да не се налага да се явяваме на избори
Томислав Дончев: Гласувах с надеждата следващите 4 години да не се налага да се явяваме на избори Източник: ГЕРБ-Габрово

Гласувах с надеждата следващите 4 години да не се налага да се явяваме на избори и България отново да застане на пътя на развитието. Това каза водачът на листата на ГЕРБ-СДС Томислав Дончев, който упражни правото си на вот в родния си град Габрово, в секция в Национална Априловска гимназия.  

 

"Надявам се българите да се произнесат ясно и категорично, за да може да се сформира нормално, компетентно и силно правителство, което да се захване с проблемите и да започне да реализира възможностите", каза още Томислав Дончев.

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени