Тошко Йорданов преди 2 месеца дал на прокуратурата доклада за Агенция "Митници"

Това коментира лидерът на парламентарната група на "Има такъв народ" пред журналисти

Тошко Йорданов
Тошко Йорданов Източник: Zonanews

"Този доклад е внесен в прокуратурата от мен преди два месеца. Защо прокуратурата нищо не прави, това вече е въпрос към нея".

 

Това коментира лидерът на парламентарната група на "Има такъв народ" Тошко Йорданов пред журналисти в Народното събрание по повод доклада за дейността на временната комисия за разследване на корупционни практики в Агенция "Митници".

 

Днес съпредседателят на ДПС Делян Пеевски заяви, че го е изпратил до МВР и прокуратурата. По повод решението на служебния кабинет да изпрати Николай Ненчев за временен посланик на България в Украйна, Йорданов коментира, че правителството на Димитър Главчев е заобиколило закона.

Още от "Политика"

Зетят на Държавна сигурност оглави отново сектата на Костов ДСБ

Тъстът на новия/стар председател на ДСБ Радан Кънев и някогашният общински съветник (1991 г. – 1995 г.) от БЗНС Росен Денков Баръмов е бил агент на ДС с псевдонима "Смирнов". Какво ли си мисли Баръмов, като слуша за лустрация от устата на зет си?

Прочетете повече прочетете повече

Националното събрание на ДСБ избира днес председател и ръководни органи на партията

Кандидати за лидерския пост са евродепутатът и бивш председател на ДСБ Радан Кънев, депутатът и настоящ заместник-председател на ДСБ Йордан Иванов и Васко Василев, основател на клуб "Диалог"

Прочетете повече прочетете повече

Десислава Атанасова: Демерджиев разпространява екселска таблица с невярно съдържание, сглобявана седем дни

Тя припомни, че на 3 юли е публикувала официални документи за пътуването си с граждански полет на турските авиолинии от летище София до летище Истанбул.

Прочетете повече прочетете повече

Парламентът обсъжда на първо четене проектобюджета на държавното обществено осигуряване за 2026 г.

В пленарната зала е министърът на труда и социалната политика Наталия Ефремова и управителят на Националния осигурителен институт Весела Караиванова-Начева

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени