Трифонов към ДБ, ИБГНИ и БСП: Петър Илиев е поводът, който търсите, за да не подкрепите ИТН, а причината е, че сте от статуквото

Ами добре, хайде да видим какво ще стане!", завършва поста си Трифонов

Слави Трифонов
Слави Трифонов

"По повод на сутрешното интервю на Петър Илиев в Нова телевизия, разбрах, че той се бил държал агресивно. Не видях много хора да коментират това, което той е казал, а коментират как го е казал". Това написа в официалния си профил във фейсбук чалга певецът и създател на чалга партията "Има такъв народ" Слави Трифонов.

 

"Значи, ако разбирам правилно, явно съществуват хора, които предпочитат сладко да ги лъжат, вместо агресивно да им казват истината. Е, аз не съм от тези хора", пише той.

 

"Само да ви припомня, че Петър Илиев е преподавател по конституционно право, говори три езика, не е бил никога във властта, не е бил министър в нито един кабинет на Бойко Борисов, не е участвал в обществени поръчки, не е предлагал Делян Пеевски за шеф на ДАНС, а е бил адвокат на годината", казва Трифонов.

 

"Запознах се случайно с него, когато правихме референдума и моите впечатления са, че той е смел, отговорен, лоялен, добър баща и добър съпруг. И ако е агресивен, това е явно, когато има причина и основание. А между другото, ще ви призная, че и аз съм агресивен", заяви лидерът на ИТН.

 

"Ще кажа нещо и на "Демократична България", "Изправи се! Ние идваме!" и БСП. Ако пак ще използвате Петър Илиев, само и само да не подкрепите правителството на "Има такъв народ", явно си мислите, че никой не прави разлика между повод и причина. Петър Илиев е поводът, който си търсите, а причината е, че всички вие явно сте играчи от статуквото и за нищо на света не можете да приемете някой да ви се бърка в така наречената "политика". Ами добре, хайде да видим какво ще стане!", завършва поста си Трифонов.

Още от "Политика"

Министър-председателят Росен Желязков ще участва в церемония по представяне на колоездачната обиколка на Италия

В делегацията, водена от министър-председателя, са и министърът на младежта и спорта Иван Пешев и министърът на туризма Мирослав Боршош

Прочетете повече прочетете повече

Юлияна Матеева: Ясно е, че Ивелин Михайлов е неустановеният депутат с имунитет по делото "Исторически парк"

Софийският градски съд остави в ареста всичките седем лица задържани за корупция, пране на пари и имотни измами след акцията на Антикорупционната комисия

Прочетете повече прочетете повече

В момента има социални напрежения, защото се натрупаха поводи през последните години, заяви премиерът Росен Желязков

Желязков увери, че в момента кабинетът функционира много добре като единен орган, независимо от сложната партийна конфигурация в него.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени