Трима депутати от "Прогресивна България" подадоха оставки - двама от тях стават областни управители

Третият вероятно ще стане зам.-министър

Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков
Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков Източник: Колаж/Zonanews

Трима депутати от "Прогресивна България" – Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков - са подали оставки от парламента. Очаква се Народното събрание да гласува прекратяването на техните пълномощия.

 

Илко Илиев влезе от листата на коалицията в 28 МИР Търговище, Марио Смърков и от 3 МИР Варна, а Неделков - от 27 МИР Стара Загора. Първите двама са назначени за областни управители - съответно на Търговище и Варна. По наша информация Крум Неделков вероятно ще стане зам.- министър.

Още от "Политика"

Последни новини

Най-четени