В НС обсъждат политиките за борба с разпространението на наркотици

В конференцията се очаква да вземат участие министърът на вътрешните работи Даниел Митов, министърът на здравеопазването Силви Кирилов и министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов

Народно събрание
Народно събрание Източник: Zonanews

От 13.00 ч. в Конферентната зала на Народното събрание ще се проведе Конференция на тема "Актуално състояние на държавната политика в областта на намаляване на разпространението и употребата на наркотични и психоактивни вещества в България".

 

Тя е организирана по инициатива на народния представител от "Продължаваме Промяната" доц. Васил Пандов с подкрепата на председателя на Народното събрание доц. Наталия Киселова.

 

В конференцията се очаква да вземат участие министърът на вътрешните работи Даниел Митов, министърът на здравеопазването Силви Кирилов и министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов.

Още от "Политика"

БНБ: Недопустим политически натиск от "Продължаваме промяната"

От институцията реагираха на позицията, разпространена от ПП "Продължаваме промяната, според която "БНБ е безсилна да защити банковата система на България от лица с наложени санкции по "Магнитски"

Прочетете повече прочетете повече

Премиерът Желязков: България е сред най-силните поддръжници на европейската интеграция на Украйна

Премиерът Росен Желязков изтъкна също готовността на страната ни да се ангажира в процеса на следвоенно възстановяване, реконструкция и реформи в Украйна

Прочетете повече прочетете повече

СОС се събира на извънредно заседание заради избора на нова обслужваща банка

По предложение на работната група официални покани за участие в процедурата бяха изпратени до четирите най-големи банки в страната по критериите на БНБ - ДСК, ОББ, "Уникредит Булбанк", "Юробанк България"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени