Йорданка Фандъкова гласува за сигурна и стабилна България

Крайно време е да излезем от хаоса и безвремието и да започнем да работим, заяви тя

Йорданка Фандъкова
Йорданка Фандъкова Източник: Zonanews

Бившият кмет на София Йорданка Фандъкова също упражни правото си на глас. Тя гласува с машина. Гласувах за стабилност. Гласувах за сигурна България и Европа, отбеляза тя.

 

Крайно време е да излезем от хаоса и безвремието и да започнем да работим. Да имаме стабилно управление, което да успее да се справя с кризите, подчерта Фандъкова.

 

"Конкуренцията около нас е огромна. Има голяма опасност да закъснеем и да изостанем драматично", добави тя.

Още от "Политика"

Управляващите готвят смяна на ръководството на "Информационно обслужване"

Предвижда се до края на годината да заработи дигиталният портфейл - входната точка за достъп до държавни услуги, документ за самоличност в телефона, заяви министърът на иновациите и дигиталната трансформация Иван Василев

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени