Проведе се 33-тото заседание на ОбС - Нова Загора
23.02.2022г.
В началото на заседанието кметът на общината Николай Грозев внесе предложение за приемане на Декларация за реализирането на проекта за "Реконструкция на гаровия комплекс Нова Загора"
Прочети