Изчегъртаха зам.-областния управител на Благоевград от ИТН

Заповедта е пристигнала тази сутрин

Анита Коцелова
Анита Коцелова Източник: Областна администрация-Благоевград

Заместник областният управител на Благоевград Анита Коцелова е освободена от длъжност със заповед на министър-председателя Кирил Петков, съобщиха от Областна администрация-Благоевград. Заповедта е пристигнала тази сутрин.

 

Коцелова зае длъжността заместник областен управител в края на януари тази година от квотата на "Има такъв народ". Тя е от Петрич, завършила е Техническия университет в София със специалност "Публична администрация", има магистърска степен "Стопанско управление – управление на маркетинга". Магистър е от Медицински университет – София със специалност "Обществено здраве и здравен мениджмънт".

Още от "Благоевград"

Йотова започва във вторник консултации с парламентарните групи за назначаването на служебен премиер

Изборът на служебен министър-председател не е моят избор. Това е избор на Народното събрание, защото то гласува тези промени в Конституцията, избра длъжностните лица, които могат да поемат този пост, процедурата и правилата, по които това да стане, каза президентката в неделя

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени