Росен Желязков не очаква Радев да забави процедурата по ротация

Според него няма основание за евентуално забавяне

Росен Желязков
Росен Желязков Източник: Zonanews

Ротацията ще се реализира през март, а процесът се дискутира достатъчно открито, прозрачно и предвидимо. Това заяви пред журналисти в Благоевград председателят на Народното събрание Росен Желязков. Повод за посещението му в града е партийно събрание на ГЕРБ на областно ниво.

 

Той не пожела да коментира решението на президента да не отиде на клетвата на новите конституционни съдии Десислава Атанасова и Борислав Белазелков, която се състоя вчера. "Това е негово решение, не мога да коментирам президентската институция", посочи Росен Желязков.

 

Той не очаква президентът да бави процедурата, за да се осъществи ротацията през март. Според Желязков няма основание за евентуално забавяне.

Още от "Благоевград"

Одобрени са екологичните процедури изграждането на ГКПП Струмяни - Берово

Новият двустранен граничен пункт, който ще бъде разположен на територията на общините Струмяни и Берово, е стратегически проект по Приоритет 2 "По-свързан трансграничен регион"

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени