Бургас довършва проект за 200 паркоместа в к-с "Изгрев"

Очаква се в петък да се направи полагане на асфалтовото покритие на новите паркинги

Комплекс "Изгрев"
Комплекс "Изгрев" Източник: Община Бургас
Община Бургас строи два нови и рехабилитира два съществуващи паркинга между 70 и 71 бл. в комплекс "Изгрев", съобщават от пресцентъра на местната администрация. Местата за автомобили са общо 200.
 
Проектът включва още ново осветление и ремонт на тротоари. Запазени са цветарниците, в които напролет ще бъде допълнително насипан хумус и ще се подобри озеленяването.
 
Комплекс
Комплекс "Изгрев" Източник: Община Бургас

 
Това благоустрояване е част от миналогодишния бюджет, а не от този за 2022 година. Ремонтът е по молба на жителите на двата блока по общинската програма "Моят град, моят квартал, моята улица".
 
Очаква се в петък да се направи полагане на асфалтовото покритие на новите паркинги.

Още от "Бургас"

Промени в движението по две отсечки от АМ “Тракия“

От 8 ч. на 9 февруари (понеделник) до 8 ч. на 11 февруари (сряда) в района на 337-и и 348-и км на автомагистралата ще е ограничено движението в изпреварващата лента в платното за Бургас за извършването на асфалтови работи

Прочетете повече прочетете повече

Гроздан Караджов: Изграждаме модерно пристанище на остров "Св.св. Кирик и Юлита", което ще поеме туристическите кораби

В момента в Созопол са регистрирани 8 туристически кораба за сезонен превоз на пътници, всеки с капацитет над 35 души, както и пътнически катамаран по линията Созопол – Несебър със 100 места

Прочетете повече прочетете повече

Бургас ще бъде домакин на Европейско първенство по спортна стрелба през февруари

Това домакинство е важно не само за Бургас, но и за цялата страна, тъй като за първи път от три десетилетия България приема такъв мащабен континентален шампионат по спортна стрелба

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени