Уволниха директора на полицията в Бургас

По неофициална информация това няма да е последната смяна в областните дирекции на МВР

ОДМВР-Бургас
ОДМВР-Бургас Източник: МВР

Директорът на бургаската полиция старши комисар Емил Павлов е уволнен, съобщава bTV, като отбелязва, че информацията е потвърдена за телевизията от ОДМВР-Бургас. Така вече е факт и първата смяна на директор на областна дирекция на МВР.

 

Още в първия ден след постъпването си като вътрешен министър Атанас Илков каза, че следват само козметични кадрови промени, за да има "спокойствие" в системата. Тогава Илков каза, че ще прегледа резултатите и при нужда ще сменя и областни директори, като уточни, че решенията ще са на база резултати. По неофициална информация това няма да е последната смяна в областните дирекции на МВР.

Още от "Бургас"

Трима души от екипажа на заседналия кораб "Кайрос” са успешно евакуирани

В ранния следобед хеликоптер "Пантер" на ВМС, в координация с ГД "Спасително-аварийна дейност", извърши първа мисия, при която на борда на "Кайрос" бяха доставени хранителни продукти, питейна вода и комуникационни средства

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени