Загинал и 6 ранени при гонка с мигранти в Бургаско

"Гранична полиция” е преследвала микробус, пълен с бежанци между селата Драка и Малина

Гранична полиция
Гранична полиция Източник: Пресцентър на МВР

Един загинал и шестима ранени при гонка с мигранти в Бургаско. Това съобщи NOVA като се позовава на свои източници.

 

"Гранична полиция” е преследвала микробус, пълен с бежанци между селата Драка и Малина. Микробусът катастрофира и шофьорът загива на място.

 

Нелегалната миграция е един от най-дискутираните въпроси и големи проблеми в България и Европа последните години. С променливата геополитическа обстановка и нарастващите конфликти и икономически неравенства по света, все повече хора се отправят към Европейския съюз в търсене на по-добър живот.

Още от "Бургас"

Бургас изпраща близо 2400 абитуриенти от 28 училища, основните сборни пунктове са в Морската градина

И тази година местата и часовете на събиране на родители и ученици за изпращане на абитуриентите е направена с цел да не се допуска голямо струпване на хора на едно място

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени