Чалгарката Дебора катастрофира с 2.9 промила алкохол в кръвта

Поп фолк певачката е проявила агресия и ще бъде арестувана

Фолкпевицата Дебора
Фолкпевицата Дебора Източник: Facebook

Фолк певицата Дебора е заловена с 2.9 промила алкохол в столицата по обед, съобщи NOVA. След лека катастрофа на булевард "Черни връх", проверката с дрегер показала солидно количество алкохол. Певицата забила автомобила си в спряна кола. Според разкази на очевидци изпълнителката се е държала агресивно. Тя ще бъде арестувана.

 

Булевард
Булевард "Черни връх" Източник: Zonanews

 

Още от "Региони"

След дълго отсъствие на бургаска сцена, "Набуко" се завръща с гост-диригент, прекрасни солисти и мултимедийна среда

Под палката на проф. Петер Райхл /Австрия/, на 27 февруари от 19 ч. на сцената на Операта излизат: Марян Йованоски, Марена Балинова /гост/, Диман Панчев, Лин Чън и др.

Прочетете повече прочетете повече

С 9999 подписа коалиция ГЕРБ-СДС се регистрира за изборите в ЦИК

Документите на коалицията бяха внесени в Централната избирателна комисия (ЦИК) от народните представители Росен Желязков, Делян Добрев, Румен Христов и административния секретар на ГЕРБ Цветомир Паунов

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени