Досегашният зам.-шеф на МВР-Кърджали пое националната полиция

Досегашният директор Николай Хаджиев е преназначен на друга позиция в системата на МВР

Министерство на вътрешните работи
Министерство на вътрешните работи Източник: Zonanews

Със заповед на министъра на вътрешните работи Бойко Рашков главен комисар Станимир Станев е преназначен за директор на Главна дирекция "Национална полиция". Днес той беше представен пред състава на дирекцията, съобщиха от МВР. 

 

Главен комисар Станимир Станев е роден на 04.06.1965 г. в Пловдив. Завършил е висше образование в ТУ - Габрово през 1996 г., с образователно-квалификационна степен "Магистър". На служба в МВР е назначен на 26.09.1992 г. Последователно е заемал изпълнителски и ръководни длъжности в дирекция на Националната полиция, Генерална дирекция "Полиция", Главна дирекция "Охранителна полиция", Главна дирекция "Криминална полиция", дирекция "Специализирани полицейски сили" - ГДНП, ОДМВР - Пловдив и ОДМВР - Кърджали. На 04.12.2020 г. е преназначен на длъжност заместник-директор на Областна дирекция на МВР-Кърджали.

 

Досегашният директор Николай Хаджиев е преназначен на друга позиция в системата на МВР.

Още от "Региони"

Премиерът Желязков: Ще увеличим разходите за отбрана като се възползваме от европейската клауза за дерогация относно деф

До края на тази година центърът ще обяви конкурс за тестване на три типа дронове за нуждите на българската армия, заяви още Желязков

Прочетете повече прочетете повече

Министър-председателят Росен Желязков и председателят на Европейския съвет Антонио Коща посетиха военния завод "Арсенал"

Специално внимание беше отделено на възможностите, които се откриват пред българската индустрия чрез новата Европейска индустриална отбранителна стратегия и предстоящите програми за финансиране

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени