Фестивалът "Кулинарна магия" във Враца продължава

Заместник-кметът Александър Владимиров поздрави участниците във второто събитие на фестивала

Фестивалът "Кулинарна магия"
Фестивалът "Кулинарна магия" Източник: Община Враца

Фестивалът "Кулинарна магия" във Враца продължи с автентичните ястия от региона, които бяха представени от самодейците от читалищата в селата Нефела, Бели извор и кварталите "Бистрец" и "Кулата". Кулинарното изложение се проведе в село Нефела, където бяха представени над 40 типични гозби и ястия. Заместник-кметът Александър Владимиров поздрави участниците във второто събитие на фестивала и заяви, че по този начин българските традиции не само се възраждат, а и се предават на подрастващите.

Още от "Региони"

Водещи новини

"Гънвор" се отказва от сделката за международните активи на "Лукойл" след негативен сигнал от финансовото министерство н

В публикация в платформата Екс (X) Министерството на финансите на САЩ заяви, че президентът Доналд Тръмп "е бил ясен, че войната трябва да приключи незабавно. Докато Владимир Путин продължава безсмислените убийства, марионетката на Кремъл, "Гънвор", никога няма да получи лиценз да оперира и да печели"

Последни новини

Най-четени