ГЕРБ официално: Представителят на МГЕРБ-Стара Загора Радослав Георгиев няма нищо общо със садиста, причинил над 400 прорезни рани на 18-годишното момиче от Стара Загора

Партията на Борисов опроваргава бившият депутат от ПП Атанас Михнев

ГЕРБ
ГЕРБ Източник: ПП ГЕРБ

Бившият депутат от "Продължаваме промяната" Атанас Михнев, който стартира политическата си кариера в Младежи ГЕРБ, си позволява да разпространява лъжи за представителя на МГЕРБ-Стара Загора Радослав Георгиев, намесвайки и името на лидера на партията Бойко Борисов. Това съобщиха от партийния пресцентър.

 

Категорично Радослав Георгиев няма нищо общо със садиста, причинил над 400 прорезни рани на 18-годишното момиче от Стара Загора.

 

Самият Радослав и кметът на Стара Загора Живко Тодоров бяха сред първите, осъдили публично жестоката садистична проява.

Призоваваме всички български граждани да се противопоставят на опитите за яхване на тази трагедия чрез откровени лъжи с цел политическо омаскаряване и евтин черен ПР.

Още от "Региони"

Д-р Ваня Тагарева с национална награда "Общински съветник за 2026 г." на Асоциацията на българските градове и региони

За мен тази награда е признание за последователната ми работа в местното управление и усилията, които влагам в развитието на столицата, заяви тя

Прочетете повече прочетете повече

В "Люлин" не се диша от тежка миризма на изгоряла пластмаса, но РИОСВ настоява, че проблем няма

Ирена Милушева от РИОСВ заяви пред bTV, че макар пожарът още да не е овладян, позиционираната на място мобилна измервателна станция не отчита превишение на показателите за замърсяване на въздуха.

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени