Финали по тенис в община Хасково

Състезанието е част от спортните календари на Община Хасково, от на Международната тенис федерация и Българска федерация по тенис

Финали по тенис в община Хасково Източник: Община Хасково

Александър Василев от България и Надя Кулби от Полша спечелиха шампионските титли на Международния турнир от сериите ITF – втора категория до 18 години Хасково 2024.

Кметът на Община Хасково Станислав Дечев награди шампионите и финалистите в турнира. Във финалните двубои при юношите до 18 години Александър Василев от България и Огнян Милич от Сърбия завършиха при резултат 6:4, 6:3. При девойките Надя Кулби надигра Мариксел Гарсия от Испания с 7:5, 6:1.

Престижният международен турнир се организира от Тенис клуб "Хасково 2015" и Община Хасково. Състезанието е част от спортните календари на Община Хасково, от на Международната тенис федерация и Българска федерация по тенис. Срещите се играха на тенис-комплекса в парк Кенана.