Представят изложбата "В духа на Моне" в Хасково

Изложбата ще бъде експонирана в галерия "Форум"

Представят изложбата "В духа на Моне" в Хасково
Представят изложбата "В духа на Моне" в Хасково Източник: Община Хасково

Община Хасково , ХГ "Форум" и ОП "Младежки център" представят  изложба "В духа на Моне". Автори на произведенията са децата от Арт школа "Дъга". Инициативата малките художници да рисуват в духа на Моне е посветена на 150 години от първата изложба на импресионистите. Изложбата ще бъде експонирана в галерия "Форум", а откриването й е на 6 февруари от 17:30 часа.

Още от "Хасково"

Борисов от Димитровград: Асен Василев не може да ни прости, че ние вкарахме страната в еврозоната и Шенген (ВИДЕО)

Що се отнася до "Балкански поток", лидерът на ГЕРБ коментира, че българите печелят от тръбата, за разлика от договора с Боташ, който бе сключен от Радев

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени