За профилактика на тол камера ще бъде наложена реорганизация на движението по АМ "Марица" в Хасковска област

Профилактиката ще бъде с времетраене за 40 минути и ще започне в 10:30 часа

Тол камери
Тол камери Източник: АПИ

Реорганизация на движението ще бъде наложена при 83-и км на автомагистрала "Марица", на територията на област Хасково, в посока Пловдив, на 19 август. Причината за промяната е профилактика на камера от тол системата, съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).

 

Профилактиката ще бъде с времетраене за 40 минути и ще започне в 10:30 часа, уточниха от агенцията. През това време ще се работи поетапно в двете ленти за движение. Трафикът ще преминава в лентата, която е свободна от работните екипи. 

 

От Агенция "Пътна инфраструктура" излязоха с апел към водачите, които по време на обявените дейности преминават през участъка, да спазват стриктно указанията и пътната сигнализация, да карат внимателно и с дистанция. Шофьорите се призовават още да карат със скорост, съобразена с условията и да не предприемат рискови маневри.

 

В рамките на седмица това е втора профилактика на камера от тол системата по автомагистрала "Марица" на територията на област Хасково. 

 

На 16 август от АПИ беше обявена и нова функция на тол системата, която вече засича липсата на поставен предпазен колан.  Доказателствените записи за този тип нарушение се предоставят към МВР.

Още от "Хасково"

На митинги организирани от ДПС-Ново начало в редица градове в страната казаха "Не на омразата!" (ВИДЕО)

В съобщение от партийния пресцентър посочиха в деня на протеста: "Това е нашият отговор на тези, които са безотговорни към бъдещето на хората, за да осъществят личните си и партийните си амбиции. Ще кажем "НЕ на омразата!"

Прочетете повече прочетете повече

Общо 43 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие, двама души са пострадали

Мъж на 44 години е получил изгаряния от втора степен на ръцете при пожар в кухненско помещение във Варна, пенсинер на 85 години е пострадал при пожар в къща в хасковското село Казак

Прочетете повече прочетете повече

Информационни срещи във връзка с въвеждането на еврото у нас ще се състоят във Варна, Кубрат, Раковски, Панагюрище, Харм

Целта на кампанията е гражданите да получат ясна, подробна и достоверна информация за основните етапи и срокове от процеса по въвеждане на еврото

Прочетете повече прочетете повече

В спокойна обстановка започна балотажът на избора за кмет на димитровградското село Черногорово

На 12 октомври до балотаж достигнаха кандидатите на ГЕРБ Лидия Молева, която събра 193 гласа, и Христина Статева от Движение за права и свободи, за която вота си дадоха 148 души

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени