Кандидатът за кмет на ГЕРБ в Ихтиман Калоян Илиев поздрави пенсионерите

Вие сте носители на мъдростта и опита, пише в социалната мрежа Илиев по случай Международния ден на възрастните хора – 1-ви октомври

Кметът на Ихтиман Калоян Илиев
Кметът на Ихтиман Калоян Илиев Източник: Zonanews
Калоян Илиев
Фейсбук

Уважаеми пенсионери,
Най-сърдечно ви поздравявам по случай Международния ден на възрастните хора – 1-ви октомври. На вас дължим дълбоко уважение и признателност.
Вие сте тези, които пренасят ценностите и традициите в днешния ден. Вие сте носители на мъдростта и опита. Днес ние се присъединяваме към вашия празник и искаме да изразим своята признателност, уважение и обич!
Нека всеки от нас намери минутка в забързаното си ежедневие, за да им обърнем внимание; да ги попитаме как са, имат ли нужда от нещо; да им се усмихнем с обич.
Нас това няма да ни забави, но ще промени неимоверно техния ден, ще стопли душите
Още веднъж, скъпи приятели - желаем ви здраве, спокойни старини и винаги да бъдете обичани и обгрижвани от любимите хора. Нека всеобщата признателност изпълва дните Ви с радост и щастие!

Още от "Региони"

Дванадесета традиционна изложба на бутурници под надслов "Вечер на прошката" се състоя в с. Млекарево

Сред официалните гости бяха кметът на община Нова Загора Галя Захариева, заместник-кметовете Нина Генчева и Иванка Михова, секретарят на Община Нова Загора Ангел Стойчев, кметове на населени места, читалищни дейци, както и жители и гости на селото

Прочетете повече прочетете повече

Гражданството на Мездра почете 153-ата годишнина от гибелта на Апостола на свободата Васил Левски

Тук, пред неговия паметник, 153 години след гибелта му си припомняме, че свободата не е дар, а отговорност, че Родината се гради с чисти дела, с вяра и със саможертва, каза в словото си инж. Николинка Кътовска, изпълняваща длъжността кмет на община Мездра

Прочетете повече прочетете повече

Калин Каменов: Затварянето на МD Еlеktrоnіk е най-тежкият икономически трус за Враца през последните години

Истината е, че имаме две възможности. Едната е да подходим по стандартния за нашите географски ширини начин, като обвиняваме местния мениджмънт, ръководството на компанията или глобалните тенденции в автомобилния сектор, свързани с инвазията на източния пазар. Втората е да си извлечем поуки

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени