Мъж опита да отрови кравите на свой съсед в Кърджалийско

Било установено, че между двамата съселяни имало стар конфликт

Домашни животни, крава, теле
Домашни животни, крава, теле Източник: Zonanews

59-годишен мъж опита да отрови кравите на свой съсед в Кърджалийско, съобщава БНР. На 26 юли в землището на село Житница, община Черноочене, където пашували кравите на съседа му, той поставил купички с отровна течност.

 

Било установено, че между двамата съселяни имало стар конфликт. 59-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа. Дежурна оперативна група от РУ - Кърджали е извършила оглед на място. Образувано е досъдебно производство.

Още от "Кърджали"

На митинги организирани от ДПС-Ново начало в редица градове в страната казаха "Не на омразата!" (ВИДЕО)

В съобщение от партийния пресцентър посочиха в деня на протеста: "Това е нашият отговор на тези, които са безотговорни към бъдещето на хората, за да осъществят личните си и партийните си амбиции. Ще кажем "НЕ на омразата!"

Прочетете повече прочетете повече

Информационни срещи във връзка с въвеждането на еврото у нас ще се състоят във Варна, Кубрат, Раковски, Панагюрище, Харм

Целта на кампанията е гражданите да получат ясна, подробна и достоверна информация за основните етапи и срокове от процеса по въвеждане на еврото

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени