Костадин Димитров е новият областен координатор на ГЕРБ - Пловдив

Ръководството на ГЕРБ благодари за работата на временния областен координатор Димитър Колев

Костадин Димитров
Костадин Димитров

Костадин Димитров е новият областен координатор на ГЕРБ - Пловдив. Това реши Изпълнителната комисия на партията.

 

Поради отличния резултат на местните избори в Пловдив, ИК гласува доверие на Димитров да поеме и ръководството на партийната структура в областния град.

 

Ръководството на ГЕРБ благодари за работата на временния областен координатор Димитър Колев и на всички районни структури на партията в Пловдив.

Още от "Региони"

Актуализират Генералния план за организация на движението в Асеновград

Планирани са различни промени, с цел подобряване на автомобилния трафик и осигуряване на безопасността по пътната мрежа както за движещите се с превозни средства, така и за пешеходците

Прочетете повече прочетете повече

Д-р Ваня Тагарева с национална награда "Общински съветник за 2026 г." на Асоциацията на българските градове и региони

За мен тази награда е признание за последователната ми работа в местното управление и усилията, които влагам в развитието на столицата, заяви тя

Прочетете повече прочетете повече

Последни новини

Най-четени